KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464189
*
nr 1346 4189
Oljemålning
2 st, A. De Simone. Signerad. Olja på duk, 63x34cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 september 2020
kl 20:09:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/9 17:11:10
1
100 kr
4/9 12:01:54
2
350 kr
6/9 22:23:35
3
250 kr
6/9 22:23:35
2
300 kr (Budbetjänt)
7/9 12:38:21
4
600 kr
7/9 12:45:21
2
600 kr
7/9 12:45:21
4
600 kr (Budbetjänt)
7/9 12:45:35
2
800 kr
7/9 12:49:06
4
800 kr
7/9 12:49:06
2
800 kr (Budbetjänt)
7/9 12:55:13
4
900 kr
7/9 14:48:53
3
1.100 kr
7/9 15:00:34
4
1.100 kr
7/9 15:00:34
3
1.100 kr (Budbetjänt)
7/9 20:02:15
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: de simone olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1346 4189
Oljemålning
2 st, A. De Simone. Signerad. Olja på duk, 63x34cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 september 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/9 17:11:10 | 1 | 100 kr |
| 4/9 12:01:54 | 2 | 350 kr |
| 6/9 22:23:35 | 3 | 250 kr |
| 6/9 22:23:35 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 7/9 12:38:21 | 4 | 600 kr |
| 7/9 12:45:21 | 2 | 600 kr |
| 7/9 12:45:21 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 7/9 12:45:35 | 2 | 800 kr |
| 7/9 12:49:06 | 4 | 800 kr |
| 7/9 12:49:06 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 7/9 12:55:13 | 4 | 900 kr |
| 7/9 14:48:53 | 3 | 1.100 kr |
| 7/9 15:00:34 | 4 | 1.100 kr |
| 7/9 15:00:34 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 7/9 20:02:15 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: de simone olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



