KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464189

nr 1346 4189

2 st, A. De Simone. Signerad. Olja på duk, 63x34cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:09:27